Binary Ayakkabı Üretim Yazılımı

IoT, Endüstri 4.0, Endüstriyel Otomasyon Yazılımları için irtibata geçiniz.


İletişim

Kurumsal E-Posta
İşletmeniz için kurumsal e-posta çözümüdür.

E-Ticaret

Binary E-Ticaret platformu ile ürünlerini hemen satın.

ERP CRM Kurulum

İşletmenizin verimliliğini yükseltin.

Binary Yazılım

Binary Yazılım Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Gürkan ÖZMEN tarfından 25 Nisan 2012 tarihinde Manisa’ da kurulmuştur. Faaliyetlerini bilgisayar alanındaki eğitimler, yazılım geliştirme ve sistem projelendirme ile devam etmektedir.

PM ISMS Sipariş Otomasyonu

ISMS Sipariş Robotu ile zamandan tasarruf edin.

Mehmet M. — Founder & CEO.

Personel tasarrufu

Depoda bulunan 1 bilgisayar ve Zebra yazıcı ile depo personeli siparişleri ISMS üzerinden otomatik olarak indirir ve Termal kağıda yazdırır.

A4 Kağıt Tasarrufu

Her sipariş için basılan A4 kağıttan tasarruf sağlanır ve siparişler 80mm termal kağıda Distribütör logosu ve istenilen yazı fontu ile basılır.

Özelleştirilmiş sipariş formu

Siparişlerin sipariş formuna SKU bazlı olarak yazılması ve Terry Tory numarasının formun üzerine yazılması ile daha kolay ve daha hızlı sipariş hazırlanması sağlanır.

Industry Partners

Mutlu Müşterilerimiz

Android, iOS ve Windows platformlarında çalışarak Enna ile konuşmak için tasarlandı, emek yoğun kodlama yapılarak geliştirildi. Tablet ve Telefon kullanımına uygundur.

Kenan B.
Ayakkabı Üretim Md.
Nesnelerin interneti alanında görev almak için geliştirildi. Zor şartlarda kesintisiz görev yapmak için tasarlandı. Data analiz ve data loglama için uygundur.

Zehra K.
Ayakkabı Üretim Md.
ONLINE HESAP EKSTRESI TAKİP YAZILIMI: PM distribütörleri için geliştirdiğimiz PM-Banka yazılımı ile direkt olarak Banka Ekstrelerinin aktarılması hizmeti sunulmaktadır.

Fatih Y.
Ayakkabı Üretim Md.
İnternete bağlanan cihazlardan gelen verilerin takip edilmesi için geliştirdiğimiz “Sensör Takip Yazılımı” 2 adet sensör tipini desteklemektedir.

Hüseyin A.
Ayakkabı Üretim Md.